• Welcome to Brandy Restaurant

  Injektážní krém AquaStop Cream®

  sanace vlhkého zdiva.

  Kontakt
 • Welcome to Brandy Restaurant

  Revoluční aplikace krémové injektáže

  tel. +420 608 120 596, +420 607 577 966

  Kontakt
 • Welcome to Brandy Restaurant

Reference

S firmou jsem byl od prvního kontaktu maximálně spokojený, pan Josef Hricko je velice ochotný a v tomto oboru znalý. Domluva na realizaci injektáže je rychlá a vše směřuje ke spokojenosti zákazníka. Technik, který provádí obsluhu čerpadla je rychlý, pracovitý a též v tomto oboru znalý. Jsem rád, že jsem využil služeb této firmy, neboť si myslím, že je na trhu injektáží jednička. Tuto zkušenost má řada mých známých a díky krémové injektáži zdiva a drahocenných rad odborníků firmy mají klid od vlhkosti v domě. Firmě přeji mnoho pracovních úspěchů. Firmu vřele doporučuji všem, kteří váhají před výběrem vhodného řešení odvlhčení objektů. S pozdravem Martin Mára, Třebíčko 5, okres České Budějovice.

 

Tímto bych chtěla vyzvednout profesionální přístup pracovníků společnosti Odvlhčení domu a za vše poděkovat.
Obrátila jsem se na tuto společnost s problémem vlhkosti podlahy a zdí v našem rekreačním objektu, přestože náš objekt stojí ve svahu, při přívalovém dešti se poslední 2 roky ve spodní části začala objevovat vlhkost . Pracovníci společnosti kteří práce prováděli, byli velmi flexibilní a vstřícní. Ochotně a trpělivě zodpovídali všechny mé dotazy a vše co slíbili, vždy dodrželi. Blanka Fenigbauerova, Nové Spolí, okres Český Krumlov.

Chtěli by jsme všem doporučit firmu Odvlhčení domu s touto firmou je skvělá spolupráce. pan Hojdekr Vlachovo Březí, okres Prachatice.

Dobrý den, děkuji za odvedenou práci. Pánové byli skvělí, vše proběhlo jak mělo. František Zuklín, Třebohostice, okres Strakonice.

Po mém prvním váhání mezi sanačními firmami jsem po prvním telefonním hovoru s panem Hrickem byl ihned přesvědčen, že tato firma je správnou volbou nejen pro můj dům, ale i pro mou peněženku. A že i slušnost je jejich krédem. Byl jsem přímo šokován, kolik času a informací pro mě pan Hricko obětoval. Pracovníci firmy jsou krásným příkladem profesionality a zároveň slušnosti.  Jiří Roubíček, Libomyšl 6, okres Beroun.

S firmou maximální spokojenost a těšíme se na další spolupráci, kdy další část sanace zdiva si necháme realizovat touto firmou a bez problému budeme doporučovat svým známým. pan Ptáček, Pátého května 482/15 Sušice. 

S realizací jsem naprosto spokojen, vše co bylo dohodnuto bylo splněno, mohu doporučit.  Karel Navrátil,  Usilné 105, okres České Budějovice.

S firmou Odvlhčení domu a samotnou sanací  jsem byl velice spokojen, dohodnutý termín byl dodržen, cena po drobném vzájemném objasnění byla dodržena také, jednání pracovníků bylo absolutně korektní a vstřícné, komunikace s dodavatelem byla po celou dobu zcela bez problémů. Vše předčilo mé očekávání. Jaromír Zelenka, Annín č. 34, 341 91 Dlouhá Ves u Sušice.

Vaši kluci odvedli kus skvělé práce,opravdu klobouk dolů a děkuji:-)Naprostá paráda:-)Vřele doporučuji:-) A ještě jednou díky, Štěpán Zifčák, Chlum 73, okres Prachatice.

S realizací sanace zdiva  jsem spokojen, dohodnutá cena i termín stavby byly dodrženy. S firmou i jejími pracovníky jsem byl velmi spokojen, v brzké době plánuji  pokračovat, na firmu se určitě znovu obrátím, mohu jen doporučit. Josef Bukovský, Litvínovice 57, okres České Budějovice.

Breakfast
Technický list
Dokumentace
Lunch
Bezpečnostní list
Dokumentace
Drinks
Osvědčení
Dokumentace

Kde nás najdete

Počítadlo

Dnes 3

Včera 12

Týden 46

Měsíc 153

Celkem 23392

odvlhcenidomu-cz !

Kontakt

U nádraží 228, Volary, 384 51

tel. +420 608 120 596, +420 607 577 966

odvlhcenidomu@seznam.cz

IČO 02144492, DIČ CZ02144492

Fotky naší práce